Tilmeldte til arrangementer.

BØRSTEORM TIL JUNIORTUREN KR. 25,- PR. BÆGER den 24-08-2019 i SKOVSHOVED HAVN KL. 7.00

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Sirilinksmartechi@yahoo.comKenneth6170149628805SSK

TOBIS TIL JUNIORTUREN KR. 30,- PR. PAKKE den 24-08-2019 i SKOVSHOVED HAVN KL. 7.00

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub

JUNIORTUR den 24-08-2019 i SKOVSHOVED HAVN

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
SILLE BOBboaa@tdc.dkCamille Aagesen Barillar202177534243SSK
OLKAole@ocbyg.dkOle Christensen4092980227304SSK
srfishing.dkmartin@srfishing.dkMartin Rasmussen5160437270142SSK
Team BundBidghiajan@hotmail.comJan Frederiksen6171911027942SSK
Team Sirilinksmartecho@yahoo.comKenneth6170149628802SSK
Simonealln@mail.dkAllan Nielsen408501403174SSK

VIRKSOMHEDSBESØG den 04-11-2019 i GRIZZLY - VORDINGBORG

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534242SSK
11½bjarne@fiskerekorder.dkBjarne Lehné405073717641SSK
Pippipoul@kilt.dkPoul Kilt2295788813611SSK
Team troldEnterher@hotmail.comMartin og rikke3028144828782SSK
Team Lyndbybent@lyndby.dkBent Christensen234141903091SSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
ZimbaMwesterservice@gmail.comMikkel4094117916601SSK

MSK VHF weekend kursus den 09-11-2019 i Randers

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
No Limit IIflemmingts@icloud.comFlemming3163313111MSK
Team Thorthor_stjerne@mail.dkSteen Thor Ankerstjerne2049623311751SSK
Viksiggr@rs-gym.dkKristian Granild408996213651MSK
MIBBEhenrik.henriksen@fibermail.dkHenrik Henriksen224378274321MSK
Mosegaardpsm@mosegaard-jagt.dkPer Madsen616200423701MSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
BØRSTEORM TIL JUNIORTUREN KR. 25,- PR. BÆGER15
JUNIORTUR617
MSK VHF weekend kursus55
VIRKSOMHEDSBESØG79

Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
ABU Garcia
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1620